מדריך עסקיםלוח אירועיםדרושיםנדל"ןיד שניהרכביםהקניון הכתוםכתום TVהוספת עסק
התחברות

התחבר / הרשםשכחתי סיסמא
חדשות
מזג האוויר

אבחון עפ"י קוד התדר האנושי

 

מהו קוד התדר האנושי?

 

קוד התדר האנושי הוא כלי אבחוני עוצמתי המשקף לאדם את הד.נ.א האישיותי שלו ואת

הפילטר דרכו הוא רואה וחווה את העולם.

 

אנו יודעים, וזה לא חדש, שכל אחד מאתנו חווה את המציאות אחרת, מפרש אותה אחרת ומדבר בשפה ייחודית משלו. מציאות המתרחשת בחיינו יכולה להתפרש אצל אדם אחד כמקור לכאב ולפגיעה ואצל השני כמקור לגדילה. איננו מבינים מדוע יש אנשים שהרוחניות תופסת אצלם מקום נרחב בחייהם ואצל אחרים, רוחניות – רחוקה מהם והלאה. מדוע קצב העבודה אצל האחד מהיר ואצל השני איטי, מדוע האחד פועל דרך השכל, הרציונל והאחר דרך הלב והאינטואיציה, מדוע האחד משדר מנהיגות והאחר משדר עדינות, מדוע האחד מתכנס פנימה והשני חייב לצאת מעצמו ולהתפרץ החוצה, וכן הלאה. בעצם, בכל המישורים, ההבדלים בין אדם לאדם ניכרים מאד ויש שהם גורמים לחיכוכים, כעסים ומריבות. מדוע?

 

לכל אחד מאתנו יש תדר המחבר אותנו למהות שלנו, ללא "הקליפות", הדעות והאמונות השגויות שרכשנו  במהלך השנים בהשפעת הסביבה.

 

מהן הקליפות?

 

האדם בנוי משכבות ומרבדים - כבצל. קוד התדר הוא השכבה הפנימית ביותר החבויה בתוכנו ומסביבה נערמות כל השכבות האחרות שהן מכסות ומסתירות את המהות הפנימית שלנו.

 

מילדותנו אנו עסוקים ומוטרדים במחשבה: איך אנחנו נראים, מה אומרים עלינו, מה חושבים עלינו, האם מעריכים אותנו והאם אוהבים אותנו. פעולות רבות שאנו עושים באות מתוך מגמה להשיג מעמד, מוניטין, עוד כסף, עוד תואר, עוד הצלחה והישג, שאיפה בלתי נלאית להכרה. ברגע שמחשבות אלו הן המניעות את הפעולות שלנו, נוצרת מציאות שגויה שכולנו פוגשים ומכירים אותה. זו לא האמת הנקייה שאנו שואפים אליה במהות הפנימית שלנו.

 

הקליפות שלנו הן גם המחשבות והאמונות שלנו לגבי ה 'מה צריך ומה לא צריך', מה 'נכון ומה 'לא נכון' מה 'צודק ולא צודק' מה ה 'בסדר והלא בסדר', מה 'מגיע לי ומה לא מגיע לי' ו'איך אנחנו צריכים להיות ולהיראות'. אנחנו במו ידינו יוצרים קונפליקט בין היכולת להיות מי שאנחנו לבין מה שאנחנו מצפים שנהיה או לבין מה שהאחרים מצפים שנהיה. הפער הזה – הוא הפער היוצר את הסבל האנושי. לכן כשהציפיות שלנו אינן מתממשות, אנו חווים רגשות כעס, עצב, תסכול, החמצה וכדומה. רגשות אלו מנהלים אותנו במקום שאנו ננהל אותם.

 

קוד התדר האנושי מציע לנו להכיר את הפילטר איתו באנו לעולם. באמצעות אבחון קוד התדר, מתגלה לאדם האפשרות להיפגש עם המהות שלו, עם הנשמה שלו. ולראשונה הוא יקלוט ויבין מי הוא באמת. היא יגלה מתי הוא במיטבו ומתי אינו במיטבו ומה הפעולות שהוא אמור לעשות על-מנת להתקרב להיותו במיטבו.

 

את כל התדרים הקיימים באנושות חילקה שוש מניקס, מייסדת השיטה, ל-11 שפות ייחודיות וכל אחת מהן מכילה מהות פנימית אחרת. האבחון מצריך שני מפגשים ונעשה באמצעות הרחת 11ריחות אתריים.

 

אם את רוצה לדעת מי את בפנימיותך, את מוזמנת לשני מפגשים בהם תגלי את עצמך, את ייעודך, את הזמנים והתנאים בהם את במיטבך ואת אלו שבהם אינך במיטבך.

 

האבחון יפתח בפנייך שער להיכרות עמוקה עם עצמך ועם הפוטנציאל הטמון בך.

 

 

ורדה שמחוני

מאמנת ויועצת אישית, זוגית ומשפחתית

054-5680044