מדריך עסקיםלוח אירועיםדרושיםנדל"ןיד שניהרכביםהקניון הכתוםכתום TVהוספת עסק
התחברות

התחבר / הרשםשכחתי סיסמא
חדשות
מזג האוויר

נוף, אוויר ואווירה: צימר חדש בשומרון


שלומי ועינב בר-און עברו לאלון מורה לפני 15 שנים ומאז התאהבו במקום.לאחר מספר שנים החליטו ולבנות צימרים מול נוף השומרון המדהים.

פורסם ב- 23/7/13 באתר ערוץ 7

 

צימר השומרון

 

שלומי ועינב בר-און, הגיעו לישוב אלון מורה שבשומרון לפני כ-15 שנים. הם התאהבו בנוף, באוויר ובאווירה השוררים כאן וחלמו לשתף בטוב הזה עוד ועוד אנשים.

לאחר כמה שנים בישוב הם החליטו להעלות את רמת האירוח ולבנות צימרים מול נוף השומרון המדהים.

לפני 5 שנים עינב יצאה ללמוד קונדיטוריה באופן מקצועי, מאז היא בעלת קונדיטוריה בוטיק קטנה ומטריפה בשם “המתוקים של עינב”, יש בה עוגות מוס, עוגות גבינה ועוגות קצפת פרווה וחלביות לימי הולדת ואירועים שונים.

לדבריה של עינב :"השילוב של נופש בצימר מול נוף השומרון עם ארוחת בוקר של קונדיטוריה הוא שילוב מנצח שנותן כוחות להמשיך במרוץ החיים"
 

בקרבת הישוב אלון מורה ניתן להנות מאטרקציות וטיולים רבים:
 

מצפה אילן: במרחק 3 דקות הליכה מהצימרים נבנתה נקודת תצפית יפיפיה בשם “מצפה אילן”, בנו וטיפחו אותה בחורים צעירים מישיבת “ברכת יוסף” הסמוכה למקום.
 

הר כביר: מסלול טיול להר כביר הליכה רגלית של שעה וחצי עד שעתים.  אפשר להגיע עם הרכב  לתצפיות. כמו כן יש תצפית לכיוון מזבח יהושע שנחפר ע”י דוקטור אדם זרטל.
 

עין כפיר :כחצי קילומטר מהיציאה של הישוב לכיוון איתמר תראו פניה ימינה לחניון עם שלט עין כפיר. זוהי  נקבה באורך כ 80 (!) מטר שבסופה יש מערת נטיפים קטנה שכאשר יושבים שם מטפטף על הראש המים שזורמים החוצה.
מחוץ לנקבה יש 2  גדולות, בריכה אחת  לילדים קטנים ובריכה נוספת למבוגרים. יש גם שולחנות פיקניק ואפשר לעשות על האש במקום. לנקבה עצמה (שנמצאת בעברו השני של הכביש) יכולים להיכנס ילדים ומבוגרים. יש להצטייד בפנס.


 

צימר השומרון


  

  

צימר נוף השומרון


צימר נוף שומרון
למידע נוסף אודות הצימר בקרו באתר
nofshomron.com

מייל: nofshomron@gmail.com
טלפון: 052-3003949

צימר נוף שומרון

 


 

 


תגובות כתוב תגובה
 

1. שאפו
היינו וכ"כ נהננו שאנו ממליצים לכל מי שמחפש צימר מושקע עד הפרט האחרון, אויר, אווירה, שקט, שלוה וכמובן יחס חם.

רחלי (2.6.14)מאמרים נוספים


 

נמפיאה
 

שיר למענך

 
רב שנתי

 

 

רחל ששון  

ג’קסון ושות’ עורכי דין ונוטריון

 

תכנון והקמת גינה- שלבים מרעיון לביצוע
נמפיאה משתלות בע"מ
"ההשראה שלי היא הבריאה" - שיר למענך ריקי אוגול מכינים את הגינה לשנת שמיטה- חשיבות התבססות דווקא על צמחים רב שנתיים משה שקלנובסקי  אם הבנים שמחה על אימהות ודרכי רפואה איך לוודא שצוואתך אכן תימצא עם פטירתך? ומהו "טופס אריכות ימים"?