מדריך עסקיםלוח אירועיםדרושיםנדל"ןיד שניהרכביםהקניון הכתוםכתום TVהוספת עסק
התחברות

התחבר / הרשםשכחתי סיסמא
חדשות
מזג האוויר

ערק - לא מה שחשבתם! המוצר והאגדה

 

רונן הלל

 

 

עד כמה באמת אפשר לרגש בתחום האלכוהול? על שאלה זו עונה מותג ערק חדש – ערק אפנדי, המביא בשורה חדשה אל שוק המשקאות ומייצר רף חדש של חוויה.

ערק אפנדי – הוא ערק סופר פרימיום, 40% אלכוהול, מזוקק ומסונן 5 פעמים, ושומר על בידול וייחודיות מכל מה שהכרתם עד כה בתחום, ערק מאד מיוחד, מחליק בגרון ולא שורף. 

 


האגדה מספרת על לילה אחד בברית המועצות, אהרון ספיבק, אז תינוק בן כמה חודשים בוכה כל הלילה, מכאב שן שצומחת. אחרי שכבר נואשו הוריו והבכי לא הפסיק, שלח הפעוט את ידו לבקבוק הוודקה מתוצרת ביתית שעמד ליד, אחז בבקבוק ונרדם בין רגע.
 
מארק ספיבק, בנו של אותו תינוק, למד מאביו אהרון את סודות זיקוק הוודקה שעברו במסורת במשפחה, ולאחר שהגשים חלום ראשון ועלה לארץ בשנת 1974 , התפנה להגשים את החלום השני והמשיך לייצר וודקה ביתית לפי אותה מסורת.
האהבה לתחביב העמיקה ורזי ייצור האלכוהול לסוגיו נלמדו. המשקה הראשון ששיווק מארק, באופן מסחרי, היה הפסחובקה - משקה יהודי עתיק מבוסס וודקה שייחודו בהשריית צימוקים וסינון התוצרת . בתחילה הופקה הפסחובקה ליצוא בלבד: ארה"ב, אירופה ורוסיה.

 

הצלחת המשקה בחו"ל היא שהביאה להחלטה לייצר ולשווק את מוצרי החברה בארץ.
עם הזמן הלכה הדרישה למוצרים חדשים וגברה. כיום מייצרת החברה סדרת משקאות אלכוהוליים בלעדיים הנמכרים בהצלחה בארץ ובעולם ובעתיד מתכננת החברה להגדיל את סל המוצרים שלה ולהפיח עוד ועוד חיים במסורת האלכוהול ארוכת השנים של המשפחה. 

הסיפור של ערק אפנדי מתחיל בבקבוק ובאווירה שהוא מייצר סביבו, כמו נלקח מסיפורי אלף לילה ולילה וצולל דרך כל טיפה של המשקה האניסי המיוחד ולבסוף מתחבר לסיפורו האישי של מארק ספיבק, היצרן וההוגה של המשקה האקזוטי הזה.
הסיפור של המותג מתחיל בבקבוק המיוחד, המשלב אלמנטים ים-תיכוניים-מזרחיים, עובר דרך התווית שמשלבת תמונה קסומה של ארמון מזרחי עתיק בכיתוב שנראה בתחילה כמו אותיות בערבית אך ככל מתעמקים בו,  מגלים כי הכיתוב הוא בעצם אותיות לועזיות הפותחות צוהר להרפתקה אל תוך העולם המופלא של סיפורי אלף לילה ולילה.
ערק אפנדי משווק על ידי חברת אלכוהום, שמיישמת מסורת ארוכת שנים של ייצור משקאות אלכוהול .
כמו הבקבוק והתווית גם טעמו של הערק נרקח בקפידה ועבר תהליך ייחודי של חמישה סינונים, כדי לזקק את החוויה ולעורר את הטעם המופלא המחליק בגרון ומדגיש את האניס והניחוח המיוחד שלו.
אפנדי (מתורכית) הוא תואר שמשמעו "אדון". הוא מביע כבוד ונימוס בשימוש המסורתי והמודרני. כזה הוא ערק אפנדי.  טעים, מחליק בקלות בגרון וגורם לתחושה של נוכחות ושליטה.

הערק, שהופק לראשונה במדינות המזרח התיכון (ישראל לבנון, סוריה, מרוקו ותורכיה) מיוצר בתהליכי זיקוק, אידוי וטפטוף. הוא עובר סדרת זיקוקים ארוכה במיוחד שמביאה אותו להיות עדין, ונקי מטעמי לוואי.
ערק אפנדי משלב מסורת עתיקה ושיטות ייצור בלתי מתפשרות המביאות לכך שהינו ערק סופר פרימיום בטעם מרענן בשילוב איכות וניסיון עתיק יומין.

כדי להשלים את סיפורו על ערק אפנדי, נגלה כי הוא מיוצר על ידי משפחת ספיבק, דור רביעי של מומחים לאלכוהול. 

    

את ערק אפנדי ניתן להשיג ברשתות בנא משקאות ובחנויות היין והאלכוהול המובילות.
כשר בהשגחת בד"ץ העדה החרדית ירושלים והרבנות שומרון.
מחיר 69.90 ₪ כולל מע"מ.
 


אלכוהום בע"מ

ייצור משקאות אלכוהוליים בא.ת ברקן


טלפון: 055-9780919

אתר: www.alcohom.com

מייל: alcohome1@gmail.com

 
 

 


 

 


תגובות                                                                                                               | כתוב תגובה
 


  מאמרים נוספים
 

  
 


 


 


 

לא למתנחלים בלבד: המדריך לבחירת
מעיל פליז

קורבן לא תמיד מודע לכך שהוא קורבן. על סוגי אלימות בזוגיות

להניק ולהעניק באהבה-
חווית ההנקה לאחר לידה

אם נס חנוכה היה היום-
חז"ל היו מפיקים סרט
באולפני אתרוג

חנוכה בריא ושמח! מתכון לסופגניות אפויות מקמח כוסמין